Auto Bus Paryż - transport osób z lotniska do Paryża i z Paryża na lotnisko

JAKOŚĆ OBSŁUGI

Transport z lotniska do Paryża zapewniamy w komfortowych warunkach. Wysoka jakość i profesjonalizm naszych usług są zagwarantowane przez kierowców, którzy swoje doświadczenie zdobywali na terenie Francji. Podczas podróży mogą Państwo dowiedzieć się podstawowych informacji jak poruszać się komunikacją miejską we wszystkich zonach paryskiego transportu a także usłyszą ciekawostki dotyczące życia codziennego – być może dzięki temu zapewnią Państwu komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas zwiedzania Paryża i okolic. Dodatkowym atutem jest to, że w przypadku problemów komunikacyjnych lub innych zdarzeń losowych, zdrowotnych mogą Państwo skontaktować się z naszym biurem.

CERTYFIKATY

Nasza flota składa się z samochodów m-ki Ford Transit Custom. W każdym aucie na przedniej i tylnej szybie umieszczone są czerwone naklejki z numerem pozwolenia na przewóz osób wydanym przez francuskie Ministerstwo Transportu. Każdy z naszych kierowców posiada stosowne uprawnienia tj. Carte Professionnelle de Chauffeur de voiture de tourisme wydawane wyłącznie przez Prefecture de Police. 

SYSTEM REZERWACJI

Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji. Bardzo prosimy o składanie rezerwacji ze znacznym wyprzedzeniem, aby zagwarantować sobie potwierdzenie możliwości wykonania przez nas usługi. Rezerwacje składane 24 godziny przed planowaną podróżą będą potwierdzane jedynie w przypadku posiadania przez nas wolnych miejsc. Potwierdzenie przyjęcia przez nas rezerwacji otrzymają Państwo w wiadomości sms. Prosimy o zachowanie tej wiadomości - jest to Państwa potwierdzenie przejazdu z naszą firmą.