Lotnisko Paryż Beauvais

Transport osób z lotniska do Paryża i z Paryża na lotnisko

Lotnisko Paryż Beauvais usytuowane jest w odległości 77 km w linii prostej od północnych rogatek Paryża. Na chwilę obecną lotnisko to dysponuje dwoma terminalami obsługującymi "polskie" loty linii low cost Rayanair i Wizzair. Linie te obsługiwane są na obu terminalach, dlatego też przed każdą podróżą należy upewnić się, z którego terminala odlatuje wybrany samolot. W przypadku podróży z naszą firmą nie ma takiej konieczności, gdyż kierowcy na bieżąco śledzą nie tylko stan lotu danego samolotu, ale również sprawdzają numer terminala, na który przyjmowany jest samolot przylatujący z Polski a także z którego teminala nastąpi wylot do Polski. Taka sama procedura obowiązuje również naszych kierowców w przypadku lotów do innych państw. Dla ułatwienia podajemy usytuowanie wybranych punktów usługowych dla pasażerów:

- główne biuro obsługi pasażerów usytuowane jest na Terminalu 1,

- bankomaty gotówkowe dostępne są na dworcu autobusowym oraz przy punkcie obsługi parkingów w Terminalu 2. Oprócz euro dostępna jest wypłata innych walut: bankomat dla kart wydanych w Anglii, na Węgrzech i w Polsce (w Terminalu 2) oraz dla kart bankowych Stanów Zjednoczonych, Anglii i Szwajcarii na dworcu autobusowym (Gare Routiere),

- usługi pocztowe świadczone są w butiku Petit Casino mieszczącym się w Terminalu 1,

- "strefy ładowania" dla smartfonów i iPhonów usytuowane są na salach odlotów w obu terminalach,

- biura bagaży zagubionych lub uszkodzonych ustuowane są przy wyjściach z sal przylotów w obu terminalach.

- na salach przylotów usytuowane są również automaty biletowe na autokary lotniskowe do Porte Maillot (Navette Paris <-> Beauvais) proszę jednak pamiętać, iż koszt takiego biletu jest wyższy niż koszt przejazdu z naszą firmą.

Poniżej zamieszczamy plan rozmieszczenia parkingów aby łatwiej mogli Państwo odnaleźć nasze auta, które oczekują na Państwa na parkingu znajdującym się najbliżej terminala, na który przyjęty jest Państwa samolot, czyli parking P1 lub parking P2.

 


Auto Bus Paryż - transport osób z lotniska do Paryża i z Paryża na lotnisko - wygodny przewóz osób na lotnisko oraz z lotniska do Paryża