Rezerwacja

Beauvais-Tille

Transport z lotniska Paris Beauvais - dojazd do Paryża i z Paryża na lotnisko Paris Beauvais. 

Usługę świadczymy w systemie "door-to-door" w transporcie łączonym wraz z innymi pasażerami, którzy będą podróżowali samolotem w tym samym czasie lub o podobnej godzinie. Czas przejazdu uzależniony jest od lokalizacji adresu wskazanego podczas rezerwacji. W przypadku osób podróżujących w kierunku lotniska, czas przejazdu przewidywany jest tak, aby wszyscy pasażerowie zdążyli na odprawę bagażowo-paszportową w czasie określonym przez przewoźnika.

Nasi kierowcy dzień przed Państwa wylotem kontaktują się w celu ustalenia szczegółów podróży. W dzień przylotu śledzą Państwa lot, co pozwala im ustalić dokładnie czas Państwa lądowania, a także terminal, z którego będą Państwa odbierali.

Lotnisko Beauvais-Tille wg mapy drogowej uwzględniającej przejazd autostradą - usytuowane jest w odległości 84 km od Paryża. Czas trwania podróży szacowany jest na ok. 1 godzinę 10 minut jazdy.

Roissy Charles de Gaulle

De Paris Orly

Transport z lotniska Roissy Charles de Gaulle i Orly.

 

 

 

Transfery z lotniska Roissy Charles de Gaulle oraz Orly są organizowane na indywidualne zapotrzebowania klientów. Oznacza to, że dysponują Państwo autem z kierowcą do swojej wyłącznej dyspozycji. Tak jak w przypadku lotniska Paris Beauvais nasi kierowcy dzień przed Państwa wylotem kontaktują się w celu ustalenia szczegółów podróży. W dzień przylotu śledzą Państwa lot, co pozwala im ustalić dokładnie czas Państwa lądowania. Imię i Nazwisko

*Nr telefonu

*Adres email

*Data przylotu

*Godzina przylotu

*Miejsce przylotu

*Data wylotu

*Godzina wylotu

*Treść - Bardzo prosimy o podanie dodatkowych informacji tj. liczby pasażerów z uwzględnieniem dzieci w wieku 0-10lat, a także ewentualnego adresu w przypadku transferu z/pod wskazany adres.