ZAPEWNIAMY KOMFORTOWE TRANSPORTY DO PARYŻA Z LOTNISK i Z PARYŻA NA LOTNISKA

 

Licencjonowany przewóz osób w Paryżu zapewniamy w klimatyzowanych busach marki Ford Transit Custom, spełniających wymagania francuskiego ministerstwa transportu tj. wiek auta nie przekracza 3 lat. Auta rozpoznają Państwo bez problemu - oznakowane są logo naszej firmy. Ponadto na przedniej szybie każdego auta znajdą Państwo czerwoną okrągłą naklejkę z numerem pozwolenia na przewóz osób we Francji, a także obowiązkowo licencję kierowcy. Każdy kierowca tak jak każde auto objęte są obowiązkowym we Francji ubezpieczeniem RC PRO - kierowca zobligowany jest okazać dokument na Państwa prośbę. Warto wiedzieć, że na stałym wyposażeniu aut posiadamy foteliki i siedziska dla dzieci więc nie muszą Państwo martwić się o bezpieczny przejazd swoich milusińskich.

Oprócz transferów lotniskowych świadczymy również usługi wynajmu auta z kierowcą na imprezy okolicznościowe, wycieczki czy wyjazdy służbowe.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i życzymy przyjemnej podróży.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Auto Bus Paryż - transport osób z lotniska do Paryża i z Paryża na lotnisko - wygodny przewóz osób na lotnisko oraz z lotniska do Paryża